Firma Poppe + Potthoff s. r. o. v Kunovicích přijme:

Obsluhu CNC obráběcího stroje

Co bude Vaším úkolem?

  • obrábění kovů dle pracovních postupů a platné výrobní dokumentace
  • samostatná obsluha CNC obráběcího stroje
  • průběžné a kontrolní měření výrobků

Požadavky:

  • vyučení v technickém oboru, nejlépe obráběč kovů nebo mechanik seřizovač (není ale podmínkou)
  • zkušenosti s obsluhou CNC obráběcích strojů
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • znalost práce s měřidly
  • časová flexibilita – práce ve vícesměnném provozu
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • odpovídají platové ohodnocení
  • zajímavou a kreativní práci
  • moderní a příjemné pracovní zázemí, klimatizované výrobní prostory
  • práci na moderních strojích Tornos, Index, Citizen, …
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • vlastní autobusovou dopravu Staré Město - Uherské Hradiště - Kunovice
  • jistotu a zázemí rozrůstající se stabilní mezinárodní společnosti

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ppcz@poppe-potthoff.com. Do předmětu zprávy uveďte prosím heslo "Obsluha CNC" a Vaše jméno. Rádi se s Vámi setkáme při osobní schůzce.